-17%


7 651 ₴
6 376 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=3gsPBEVZLP8 |
| Вхід | CEE 7/7P "Schuko" |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихід. Коефіцієнт потужності | 0.63 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 750 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 410 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Інтерфейс | Com (RJ-45) |
| Захист | захист Ethernet, IP 20 |
| Основні. Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 8 год |
| Параметри паковання. Вага | 6.30 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0215 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 430 мм |
| Фізичні. Вага | 5.4 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 2 роки |
| Фізичні. Довжина дроту, м | 1.2 |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 355х120х160 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Колір | чорний |