-17%



343 451 ₴
286 209 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час повного заряджання | 90 хв |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=zQRcNp69vh8 |
| Вхід. Байпас (вмикання безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 160-275 В, 100-275 В / (half load) |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вхідна напруга | 220 В, 240 В |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 6000 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 /(x6), IEC-320-C19 /(x4) |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 6000 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 36 місяців |
| Захист | захист лінії передавання даних, роз'єм аварійного вимкнення |
| Захист. Імпульсний захист | 480 Дж /Рейтинг за рівнем поглинання енергії сплеску |
| Захист. Інтерфейси керування | USB, SmartSlot, RJ45 |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 2.5 хв min |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 8.7 мин |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | безперервної дії (online) |
| Параметри паковання. Вага | 67.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 380 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 950 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.2238 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 620 мм |
| Фізичні. Вага | 60 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 2 роки |
| Фізичні. Дисплей | Да |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 432 x 174 x 719 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 55 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |