-17%35 880 ₴
29 900 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Встановлено батарей | 6 шт 12 В / 9 А·год |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=FK_pwL3tPsc |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 180-280 В |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В, 208 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | мікропроцесорний контроль, ECO-режим |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS-232, опціональний SNMP-адаптер |
| Додатково. ПЗ | Windows /2000/2003/XP/Vista/2008/7/8, Linux, Unix, Mac |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 3 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 10 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 4 год |
| Параметри паковання. Вага | 28.34 кг |
| Параметри паковання. Висота | 460 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 570 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0839 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 320 мм |
| Фізичні. Вага | 27.6 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 1 рік |
| Фізичні. Дисплей | Да |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 318 x 190 x 421 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |