-17%


9 448 ₴
7 873 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час роботи від батарей | 1/6.5 хв/при 100%/50% навантаженні |
| Батарея. Ємність батареї | 108 В*Ач |
| Батарея. Тип батареї | олив'яно-кислотна (SLA) |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=3gsPBEVZLP8 |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 B) |
| Вихід | синусоїда |
| Вихід. Коефіцієнт потужності | 0.54 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 950 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 520 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RJ45 |
| Захист | захист Ethernet, IP 20 |
| Основні. Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 8 год |
| Параметри паковання. Вага | 6.95 кг |
| Параметри паковання. Висота | 240 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 190 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0196 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 430 мм |
| Фізичні. Вага | 6.1 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 2 роки |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 160 x 120 x 355 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |