![Витяжка Gorenje DK 63 MCL [DK 63 MCLB], фото 1](https://images.prom.ua/4191436180_vityazhka-gorenje-dk.jpg)
![Витяжка Gorenje DK 63 MCL [DK 63 MCLB], фото 2](https://images.prom.ua/4191436182_w140_h140_vityazhka-gorenje-dk.jpg)
![Витяжка Gorenje DK 63 MCL [DK 63 MCLB], фото 3](https://images.prom.ua/4191436185_w140_h140_vityazhka-gorenje-dk.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри паковання. Довжина | 710 мм |
| Параметри паковання. Вага | 19.35 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.2485 м3 |
| Фізичні. Вага | 15.8 кг |
| Параметри паковання. Висота | 700 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 500 мм |
| Фізичні. Колір | чорний /матовий |
| Основні. Продуктивність | 621 м3/год відведення, 545 м3/ч рециркуляція |
| Основні. Клас енергоспоживання | D |
| Фізичні. Ширина | 60 см |
| Основні. Потужність | 280 Вт |
| Фізичні. Глибина | 50 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 0 см |
| Функції і можливості. Освітлення | 2 галогенові лампи по 20 Вт |
| Тип. Оформлення | купольна |
| Фізичні. Висота (мін.) | 31 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 4 |
| Основні. Режим повітроочищення | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Тип витяжки | традиційна |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 65 дБ |
| Функції і можливості. Управління | кнопкові перемикачі |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | алюмінієвий |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Фільтрація. Можливість установки активного фільтра | Да |
| Функції і можливості. Периметральне всмоктування | Да |
| Додатково | P.A.S.: система периметричного всмоктування повітря |
| Тип монтажа | камінний |