




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Об `єм. Загальний об'єм | 120 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 17 л |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 97 л |
| Основні. Клас енергоспоживання | A++ |
| Основні. Клімат клас | N-ST |
| Основні. Кількість дверей | 1 двері |
| Основні. Система охолодження | капельна |
| Основні. Система розморожування | автоматичне /у холодильній камері, ручне /у морозильній камері |
| Основні. Тип | холодильна камера |
| Основні. Тип освітлення | Лампа розжарювання |
| Основні. Управління | електромеханічне |
| Особливості. Відкриття дверцят | вправо |
| Особливості. Додатково | Холодоагент R600a |
| Особливості. Функції / можливості | FastFreeze: швидке заморожування |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Параметри камер. Температура камери охолодження | від 0 ° C до +8 ° C |
| Параметри камер. Температура морозильної камери | - 18 ° C та нижче |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 14 г |
| Параметри паковання. Вага | 34.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 970 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 570 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.3539 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 640 мм |
| Розміри. Висота | 88.5 см |
| Розміри. Глибина | 60 см |
| Розміри. Ширина | 56 см |
| Фізичні. Вага | 31 кг |
| Фізичні. Колір | червоний |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |
| Фізичні. Споживання електроенергії | 130 кВт/рік |