-17%




9 239 ₴
7 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Загальний об'єм | 93 л (корисний об'єм - 83 л) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Кліматичний клас | ST, N |
| Основні. Кількість ящиків | 3 |
| Основні. Система охолодження | статика |
| Основні. Тип | морозильна камера |
| Основні. Управління | Механічне |
| Основні. Час збереження холоду | 15 г |
| Особливості. Розміщення дверей | вертикальне |
| Параметри паковання. Вага | 30.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 860 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 590 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.2892 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 570 мм |
| Фізичні. Вага | 27 кг |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |