





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=LaOClSyJ6jk |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. No frost | Да |
| Основні. Загальний об'єм | 280 л (корисний; 310 л - брутто) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Кліматичний клас | ST, N, SN, N-ST |
| Основні. Кількість ящиків | 5 /2 відділення з відкидною кришкою |
| Основні. Потужність заморожування | 13 кг/доба |
| Основні. Система охолодження | No Frost |
| Основні. Тип | морозильна камера |
| Основні. Управління | електронне |
| Основні. Час збереження холоду | 15 г |
| Особливості. Кількість компресорів | 1 |
| Особливості. Оснащеність | швидка заморозка |
| Особливості. Розміщення дверей | вертикальне |
| Параметри паковання. Вага | 64.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 1880 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 630 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.9120 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 770 мм |
| Розміри. Висота | 18.5 см |
| Розміри. Глибина | 66.3 см |
| Розміри. Ширина | 59.5 см |
| Фізичні. Вага | 63 кг |
| Фізичні. Енергоспоживання | 0.85 кВт/г/день |
| Фізичні. Колір | сріблястий, сірий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 220-240 В |
| Фізичні. Потужність підключення | 70 Вт |
| Фізичні. Річне споживання енергії | 311 кВт |
| Фізичні. Сила струму | 10 А |
| Фізичні. Частота | 50 Гц |