

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Загальний об'єм | 186 л |
| Основні. Кліматичний клас | ST, N, T |
| Основні. Потужність заморожування | 15 кг/доба |
| Основні. Система охолодження | No Frost |
| Основні. Тип | морозильна камера |
| Основні. Управління | електронне /панель управління за дверцятами |
| Основні. Час збереження холоду | 11 г при знеструмленні |
| Особливості. Кількість компресорів | 1 |
| Особливості. Оснащеність | суперзаморозка, звуковий сигнал при відчинених дверцятах, індикатор при відчинених дверцятах /блимаючий |
| Особливості. Розміщення дверей | вертикальне |
| Параметри паковання. Вага | 52.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 1750 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 580 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.5887 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 580 мм |
| Розміри. Висота | 169.1 см |
| Розміри. Глибина | 55.7 см |
| Розміри. Ширина | 55 см |
| Фізичні. Енергоспоживання | 0.72 кВт/г/день |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Колір ручок | білий |
| Фізичні. Рівень шуму | 41 дБ |
| Фізичні. Річне споживання енергії | 262 кВт |