


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Мобільність | ручка для зручного переміщення |
| Додатково. Можливості | Регулювання потужності, Низьке енергоспоживання, Низький рівень шуму, Корпус с порошковым покрытием защищает устройство от ржавчины |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 30 кв.м |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2 кВт |
| Основні характеристики. Тип | Теплова гармата |
| Основні характеристики. Встановлення | Для підлоги |
| Параметри паковання. Вага | 1.77 кг |
| Параметри паковання. Висота | 230 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 170 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0086 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 220 мм |
| Функціональність. Вбудований тепловентилятор | Да |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Функціональність. Термостат | Да |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Фізичні характеристики. Форма корпусу | кругла |