-17%






6 764 ₴
5 637 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 5 ГГц, 2,4 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Бездротова мережа. Тип антени | знімні всеспрямовані дводіапазонні антени на 2.4ГГц / 5ГГц |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Операційна система | MikroTik RouterOS Level4 license |
| Основні. Flash пам'ять | 128 МБ |
| Основні. RAM пам'ять | 256 MB |
| Основні. Інтерфейс | 1 x USB 2.0 /повнорозмірний Type A, 1A, 5 x 10/100/1000 Ethernet /1-й порт з PoE In, 5-й порт з PoE Out |
| Основні. Тип | роутер |
| Основні. Управління пристроєм | WinboxWinbox, smartphone app, telnet, web інтерфейс |
| Параметри паковання. Вага | 1.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 190 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0035 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 370 мм |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 4 |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання | 300 Мбіт/с на 2.4ГГц / 867 Мбіт/с на 5ГГц |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.716 |
| Продуктивність. Процесор | IPQ-4019 |
| Фізичні. Габарити | 251 × 129 × 39 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | від -40°C до + 70°С |