



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/b/g/n/ac |
| Бездротова мережа. Тип антени | вбудована |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | для підключення 3G/4G модемів |
| Додатково. PoE-Бюджет | 24 Вт |
| Додатково. Операційна система | RouterOS Level 4 |
| Додатково. Особливості | DHCP — сервер |
| Дротова мережа. Міжмережевий екран | Firewall |
| Основні. Flash пам'ять | 16 MB |
| Основні. RAM пам'ять | 128 МB |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Параметри паковання. Вага | 0.39 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 50 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0011 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 4 |
| Продуктивність. Номінальна частота процесора, ГГц | 0.716 |
| Продуктивність. Процесор | IPQ-4018 |
| Фізичні. Габарити | 34 x 119 x 98 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | від -40 °C до +50 °C |