-17%


5 639 ₴
4 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа. Диапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/a |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Бездротова мережа. Функції бездротового режиму | MU-MIMO, OFDMA |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=Wv42x6Gr4Yc |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | Посібник зі швидкого налаштування, Кабель Ethernet, Wi-Fi роутер, Блок живлення |
| Додатково. Живлення | 12 В |
| Додатково. Сертифікація | ROHS, CE, FCC |
| Додатково. Функції безпеки | IP-MAC прив'язка, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Батьківський контроль, WPA, Контроль доступу, Шлюз прикладного рівня, WPA2, WPA3, Система безпеки HomeShield, Блокування шкідливих сайтів, Захист від DDoS-атак, Сканер домашньої мережі |
| Основні. Інтерфейс | USB, DMZ, 4 x Gigabit Ethernet LAN, 1 гігабітний порт Ethernet/WAN |
| Основні. Режими роботи | бездротовий маршрутизатор, режим точки доступу |
| Основні. Тип | маршрутизатор |
| Основні. Керування пристроєм | застосунок Tether |
| Параметри паковання. Вага | 1.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 270 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0107 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 330 мм |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс (WAN) | PPPoE, PPTP, L2TP, PPTP/L2TP, DHCP, Динамічний IP-адрес, Статичний IP-адрес |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6, Dynamic DNS (DDNS), DHCP Server, DHCP, QoS, DHCP client |
| Дротова мережа. Функції міжсетевого екрана | DHCP-сервер, DHCP-клієнт, FTP-сервер, VPN-сервер, Traffic Monitor/Quality of Service (QoS), IPTV (VDSL/ADSL WAN), Список клієнтів DHCP, Beamforming |
| Продуктивність. Кількість ядер процесора | 2 |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання | 4804 Мбіт/с (5 ГГц; до 574 Мбіт/с за 2.4 ГГц) |
| Продуктивність. Процесор | 1 ГГц |
| Фізичні. Допустима вологість під час зберігання | 5–90 % |
| Фізичні. Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Температура довкілля | 0 °C - 40 °C |
| Фізичні. Температура зберігання | -40…+70 °C |