
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Основне. Тип | Кабель сетевой /IEC 16A C20-C19 довжина 180см |
| Основне. Колір | Чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.30 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0013 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 80 мм |