-17%




7 538 ₴
6 282 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Напруга на зовнішні батареї | 12 В |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Вихід. Регулювання напруги | Да |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO /x4 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | синусоїда/імітація |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Інтерфейс | RJ45 /x2, USB type B, RS-232 |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 6-8 год |
| Параметри паковання. Вага | 8.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 200 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 230 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0189 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 410 мм |
| Фізичні. Вага | 7.8 кг |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 162 x 150 x 338 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Колір | чорний |