-17%


4 126 ₴
3 438 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 600 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO /x2, RJ-11 /x2 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | синусоїда/імітація |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В / ± 10% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Інтерфейс | USB |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Параметри паковання. Вага | 4.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 150 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0110 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Вага | 4.35 кг |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 142 x 101 x 298 мм |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |