

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час повного заряджання | 300 мин |
| Батарея. Гаряча заміна акумулятора | Да |
| Батарея. Модель батареї | RBC18 |
| Батарея. Тип батареї | олив'яно-кислотна (SLA) |
| Батарея. Встановлено батарей | 1 шт |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=AQFuyDsniJQ |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 151-302 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60/автоматичне визначення |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихід. Спотворення вихідної напруги | 5 |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 450 ВА |
| Вихід. Роз'ємів із резервом | 4 шт |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 280 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 47-63/синхронізована з електромережею |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | посібник користувача, кабель RS-232, два сполучні кабелі для обладнання, що захищається, компакт-диск із програмним забезпеченням, Rack Mounting Brackets |
| Захист | захист від перевантажень, фільтрація перешкод, захист лінії передавання даних, звукова сигналізація |
| Захист. Імпульсний захист | 320 Дж |
| Захист. Інтерфейси керування | RS-232 |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 5.9 мин |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 19.4 хв |
| Основні. Тип монтажа | монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Параметри паковання. Вага | 12.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 160 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 470 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0436 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 580 мм |
| Фізичні. Вага | 10.18 кг |
| Фізичні. Висота (unit) | 1 U |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 44x432x383 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 38 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |