-17%


91 200 ₴
76 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=AQFuyDsniJQ |
| Вхід | IEC320 C20 /x6 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 180 - 287 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вихід. Розеток із резервом | 6 шт. |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Інтерфейс | USB |
| Додатково. Комплектація | комплект для кріплення в стійку, USB-кабель, вихідний кабель IEC/2 шт. |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 3 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 15.3 хв |
| Основні. Тип монтажа | монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Параметри паковання. Вага | 32.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 600 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0900 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 600 мм |
| Фізичні. Вага | 26.2 кг |
| Фізичні. Висота (unit) | 2 U |
| Фізичні. Дисплей | Да |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 89 х 480 х 470 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |