-17%



87 056 ₴
72 547 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Тип батареї | свинцово-кислотная /Герметичний свинцево-кислотний акумулятор, що не потребує обслуговування, із загущеним електролітом : захист від витоків |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=zQRcNp69vh8 |
| Вхід. Байпас (вмикання безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 /(автоматичне визначення) |
| Вихід | IEC-320-C13 /x6 (акумуляторне резервне живлення) |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 /+/- 3 Hz |
| Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | можливе під'єднання додаткових батарей/SRT48RMBP, вбудований байпас |
| Додатково. Інтерфейс | USB, Smart-Slot, RJ45 |
| Додатково. Комплектація | USB-кабель, комплект кріпильний, комунікаційний кабель, посібник зі встановлення, гарантійна карта, компакт-диск із програмним забезпеченням, кронштейни для монтажу в апаратні стійки |
| Захист. Імпульсний захист | 432 Дж |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 8.4 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 21 хв |
| Основні. Тепловиділення в оперативному режимі | 317 BTU/год |
| Основні. Тип монтажа | монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 3 год |
| Параметри паковання. Вага | 30.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 230 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 730 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0991 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 590 мм |
| Фізичні. Вага | 21 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 2 роки |
| Фізичні. Довжина дроту, м | 1.83 |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 85 x 432 x 505 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |