-17%




302 899 ₴
252 416 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=FD_4q0yK3b0 |
| Вхід | Hard Wire 3 wire |
| Вхід. Байпас (вмикання безпосередньо) | автоматичний |
| Вхідна напруга | 110-300 В/при 60% навантаженні |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 10000 ВА |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 10000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Інтерфейс | USB, RS-232 |
| Додатково. Комплектація | посібник користувача, компакт-диск із програмним забезпеченням, напрямні для можливого монтажу в апаратні стійки |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 2.9 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 9.6 хв |
| Основні. Тип монтажа | монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | онлайн із подвійним перетворенням |
| Фізичні. Вага | 16.5 кг UPS |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 438 x 612 x 880 мм UPS |
| Фізичні. Колір | чорний |