-17%





39 230 ₴
32 692 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Під'єднання зовнішнього акумулятора | Да |
| Батарея. Тип батареї | олив'яно-кислотна/з регульованим клапаном |
| Вхід | IEC60320 C14 /208/220/230/240 В змінного струму |
| Вихід | 8 x IEC60320 C13 /макс. 10 А на розетку |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 1500 ВА номінальна потужність системи, коефіцієнт потужності 1,0 |
| Вихід. Максимальний ККД | 93/% AC-AC (онлайн VFI); ккд у режимі ECO: 98 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | заміна внутрішнього акумулятора під час роботи, ємність і кількість акумуляторів: /3 х 12 В х 9,0 Агод, доступна: монтажний комплект ДБЖ 19" (профільні рейки) /номер деталі DN-170109 |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 4 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 12 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower), монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | непрерывного действия (online) /система подвійного перетворення (VFI-SS-111) |
| Основні. Типовий час перезаряджання (до 90%) | 4 год |
| Параметри паковання. Вага | 19.82 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 600 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0706 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 560 мм |
| Фізичні. Вага | 15.5 кг |
| Фізичні. Висота (unit) | 2 U |
| Фізичні. Дисплей | Да |