-17%

263 ₴
219 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Захист | Тип C (без заземлення) |
| Додатково. Максимальна пікова напруга | 230 В |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 3 |
| Основні характеристики. Довготривале навантаження | 2500 Вт (сумарна потужність навантаження) |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 5 |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Параметри паковання. Вага | 0.33 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 280 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0013 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 80 мм |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |