






Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вимикач | Да |
| Додатково. Переріз | 1.5 мм2 |
| Додатково. Тип кабеля | H05VV-F3G1,5 |
| Основні характеристики. Довжина шнура, м | 1.4 |
| Основні характеристики. Кількість розеток | 3 |
| Основні характеристики. Максимальне під'єднуване навантаження | 3680 Вт |
| Основні характеристики. Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Основні характеристики. Особливості | 2 порти USB, із заземленням |
| Параметри паковання. Вага | 0.43 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 290 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0015 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні характеристики. Матеріал | ABS пластик |
| Фізичні характеристики. Розміри | 4.3 x 4.5 x 23.6 см |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |