-17%

1 217 ₴
1 014 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Особливості | Дата виробництва зашифрована в серійному номері |
| Основні. Час готовності | 3-6 хв |
| Основні. Додаткові функції | ламінування від ID-карти до формату А3 |
| Основні. Максимальна товщина ламінування | 250 мкм |
| Основні. Підтримувана товщина плівки | 80 - 125 мкм |
| Основні. Споживана потужність | 350 Вт |
| Основні. Швидкість ламінування | 250 мм/хв |
| Основні. Формат | A4, А3, A5, A6, A7 |
| Основні. Ширина передней щели | 338 мм |
| Параметри паковання. Вага | 1.64 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 130 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0072 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 460 мм |
| Фізичні. Живлення | 220-240 В ~, 50/60 Гц |
| Фізичні. Колір | сріблястий, чорний |