
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iR2520/2520i/2525/2525i/2530/2530i |
| Основні. Ресурс печати | 14600 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.95 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 440 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0022 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Колір | Чорний |