
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC5325/5330/5335 |
| Основні. Ресурс печати | 96 000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 480 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0173 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |