-17%5 210 ₴
4 341,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC5325/5330/5335 |
| Основні. Ресурс печати | 30000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.220 кг |
| Параметри паковання. Висота | 140 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 430 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0084 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 140 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |