-17%15 363 ₴
12 802,70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Color 550/560/570 C60/C70 PL C8070 |
| Основні. Ресурс печати | 190000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 540 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0174 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність із брендом | Xerox |