-17%10 526 ₴
8 771,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Color 550/560 |
| Основні. Ресурс печати | 34 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 1.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 620 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0129 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 160 мм |