![Xerox 006R0117* [006R01178], фото 1](https://images.prom.ua/4090980823_xerox-006r0117-006r01178.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WorkCentre™ 7328/7335/7345/7346WorkCentre Pro C2128/C2636/C3545CopyCentre™ C2128/C2636/C3545WorkCentre 7228/7235/7245 |
| Основні. Ресурс печати | 16000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 0.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0037 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 370 мм |
| Колір | Жовтий |