-17%4 306 ₴
3 588,30 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Phaser 3435 |
| Основні. Ресурс печати | 10000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 240 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 350 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0109 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 130 мм |