-17%16 107 ₴
13 422,90 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Phaser™ 3635 |
| Основні. Ресурс печати | 10000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.60 кг |
| Параметри паковання. Висота | 240 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 130 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0106 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 340 мм |