![Xerox 013R0060* [013R00602], фото 1](https://images.prom.ua/4090979739_xerox-013r0060-013r00602.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC 7655/65/75, DC 240/250/242/252/260 |
| Основні. Ресурс печати | 231000 сторінок для DC240; 260 000 для DC252 |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.30 кг |
| Параметри паковання. Висота | 150 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 170 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0133 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 520 мм |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність із брендом | Xerox |