
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC 5632/33 |
| Основні. Ресурс печати | 200000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.30 кг |
| Параметри паковання. Висота | 220 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 210 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0249 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 540 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |