
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для моделей | DocuColor 2240, Fiery EX3535, WC Pro 40, 32, CopyCentre C32 Color |
| Основні. Ресурс печати | 15 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0037 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 370 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |