-17%15 204 ₴
12 669,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | PH7100 |
| Основні. Ресурс печати | 4500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 0.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |