![HP 126A [CE313A], фото 1](https://images.prom.ua/4090972834_hp-126a-ce313a.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | CP1025/CP1025nw |
| Основні. Ресурс печати | 1000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 80 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Розміри паковання, ШхГхВ | 363x83x86 мм |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |