-17%2 605 ₴
2 170,70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | PH6600, WC6605 |
| Основні. Ресурс печати | 30000 сторінок |
| Основні. Тип | Збірник відпрацьованого тонера |
| Параметри паковання. Вага | 0.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 220 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0055 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 250 мм |