-17%25 304 ₴
21 086,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | PH6600 |
| Основні. Ресурс печати | 100 000 сторінок |
| Основні. Тип | Ф'юзер |
| Параметри паковання. Вага | 1.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 260 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 520 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0365 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 270 мм |