-17%25 729 ₴
21 441,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | AltaLink® C8030 / C8035 / C8045 / C8055 / C8070, WorkCentre® 7830i/7835i/7845i/7855i, WorkCentre™ 7830/7835/7845/7855, WorkCentre 7970i, WorkCentre 7970, WorkCentre 7525/7530/7535/7545/7556 |
| Основні. Ресурс печати | 125 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 160 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 590 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0142 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 150 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |