
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | D110, D95 |
| Основні. Ресурс печати | 65 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.95 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 630 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0215 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |