-17%5 794 ₴
4 828,70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WorkCentre 7525/7530/7535/7545/7556; WC7830/7835/7845/7855 WC7970 |
| Основні. Ресурс печати | 26 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 460 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0033 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |