-17%6 698 ₴
5 581,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WorkCentre 7525/7530/7535/7545/7556 WC7830/7835/7845/7855 WC7970 |
| Основні. Ресурс печати | 15 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 0.65 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 460 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |