-17%1 807 ₴
1 506,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC7120, WC7125 |
| Основні. Ресурс печати | 33 000 сторінок |
| Основні. Тип | Збірник відпрацьованого тонера |
| Параметри паковання. Вага | 0.95 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 420 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0105 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 250 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |