
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC57xx |
| Основні. Тип | Збірник відпрацьованого тонера |
| Параметри паковання. Вага | 0.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 380 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 210 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0080 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |