-17%38 063 ₴
31 718,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC7120, WC7125, WC7225 |
| Основні. Ресурс печати | 200000 сторінок |
| Основні. Тип | Ремінь перенесення зображення |
| Параметри паковання. Вага | 5.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 550 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0589 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 510 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |