![Canon C-EXV34 [3783B002], фото 1](https://images.prom.ua/4090967022_canon-c-exv34-3783b002.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iRC2020/20252030/2220/2225/2230 series |
| Основні. Ресурс печати | 19 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 0.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 450 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0016 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні атрибути | |
| Колір | Блакитний |