-17%2 233 ₴
1 860,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC5019/5021/22/24 |
| Основні. Ресурс печати | 9000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.62 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 450 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0032 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |