-17%1 701 ₴
1 417,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WorkCentre™ M20/M20i, WorkCentre 4118 |
| Основні. Ресурс печати | 20000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 380 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0064 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 130 мм |