-17%1 870 ₴
1 558 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | IR 2202N/2202 |
| Основні. Ресурс печати | 10200 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 430 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0021 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Колір | Чорний |